Tmaják - pobyt ve tmě

Cena pobytu ve tmě:

2.500,- Kč / noc

Cena, podmínky rezervace

Rezervace pobytu:

Podmínky rezervace a platba:

Pošlete nám, prosím, mail s dotazem na konkrétní termín pobytu.

Platby probíhají převodem na účet. Informace o bankovním převodu posíláme mailem v den rezervace.

Platba za celý pobyt probíhá nejpozději jeden týden před nástupem.

V případě vážných důvodů, které brání vašemu nástupu v domluveném termínu a v případě, že nám tuto skutečnost oznámíte nejpozději 2 týdny před nástupem, můžeme se společně domluvit na jiném termínu pobytu.

Přerušením či předčasným ukončením pobytu ze strany účastníka nevzniká právo na zpětné vrácení finanční částky za pobyt a ani její poměrnou část.

Proto prosím důkladně zvažte vaše rozhodnutí. Děkujeme.

Ostatní podmínky pobytu:

Během vstupního rozhovoru vás detailně seznámíme s pobytem ve tmě a zároveň vás požádáme o podpis Čestného prohlášení, které vám předem zašleme mailem.

Zasláním částky za pobyt potvrzujete svůj souhlas s podmínkami pobytu a zároveň potvrzujete, že jste se podrobně seznámili v celé šíři s podmínkami pobytu ve tmě a s obsahem našich stránek www.tmajak.cz a jste srozuměni s jejich obsahem.

Simona a David:

Telefon: 602 831 584

E-mail: yoga.simona@gmail.com

Tmaják - Doubravčice u Prahy
Tmaják - Pobyt ve tmě u Prahy

Celodenní strava:

Jedná se o kvalitní a chutnou vegetariánskou stravu, denně čerstvé jídlo z BIO surovin a farmářských surovin. Veškeré jídlo a nápoje na celý den jsou podávané jednou za den, abychom vás ve tmě zbytečně nerušili.

Druhy jídel a nápoje jsou připraveny dle dohody podle vaší chuti. Je možná i čistě veganská strava. Z nápojů jsou možné bylinkové čaje, káva, popřípadě jinak dle dohody.